Istra je solidno krenula u susret, ali Rijeka je prvo povela golom Fruka u 30. minuti. U nastavku gosti su nastavili u istom ritmu i Goda je u 84. minuti zabio za konačnih 2:0

NK ISTRA 1961: Majkić - Majstorović, Koski, Marešić - Kadušić, Petrusenko, Blagojević, Devetak - Ekong, Filet, Vuk

NK RIJEKA: Labrović - Smolčić, Galešić, Radeljić, Goda - Selahi - Pašalić, Fruk, Janković, Pjaca - Marić

30. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Rijeka 0:2 (Goda, 84') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
30. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Rijeka 0:1 (Fruk, 30') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +33
30. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Rijeka 0:1 Izvor: Pixsell / Autor: Sasa Miljevic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 6 minuta sudačke nadoknade

• 84’

GOOOOL!! Rijeka je povećala prednost protiv Istre! Goda je bio najviši u skoku nakon kornera i zabio je za 2:0!

• 77’

Grgić je ušao umjesto Pašalića

• 74’

Kod Rijeke izlazi Fruk, a u igri je Petrović

• 69’

Pašalić je pucao s nekih 20-tak metara, ali Majkić je dobro reagirao i obranio je udarac

• 61’

Nema pravih prilika u nastavku, za sada u nastavku većinom gledamo borbu na sredini terena