Obje momčadi su stvorile šanse u prvom poluvremenu, Dinamo je bio opasniji, ali za sada nema golova. Vidović je u 46. minuti zabio prekrasan gol za konačnih 1:0. Modri su privremeno preuzeli prvo mjesto u SuperSport HNL-u

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Jelenić, Ba, Nekić, Boršić - Postonjski, Lusavec, - Mitrovski, Dabro, Droždek

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Theophile, Bernauer - Špikić, Baturina, Mišić, Sučić, Vidović - Kulenović, Petković

32. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Dinamo 0:1 (Vidović, 46') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
32. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Dinamo 0:0 (Stativa Sučića, 32') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX sport
  • +28
32. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Dinamo Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje još 4 minute sudačke nadoknade

• 86’

Velika šansa za Varaždin! Dabro se sjurio u šesnaesterac i zaobišao je Nevistića, ali pogodio je vanjski mreže

• 81’

Domjanić je opalio s ruba šesnaesterca, ali to je bio lagan posao za Nevistića

• 74’

Velika šansa za Dinamo! Petković je pucao glavom nakon kornera, ali Zelenika je sjajno reagirao

• 65’

Dinamo dominira posjedom i kontrolira ritam utakmice

• 61’

Škaričić je ušao umjesto Nekića

• 46’

GOOOOOL!! Dinamo je poveo protiv Varaždina! Vidivoić je pucao s ruba šesnaesterca i zabio je spektakularan gol za 1:0!