derbi u rijeci

Pogledajte golčinu Brune Petkovića iz slobodnjaka u stilu Cristiana Ronalda!

05.05.2024 u 21:39

U derbiju 32. kola SUPERSPORT HNL-a nogometaši Dinama nadigrali su na Rujevici Rijeku 2:1. A Modre je u utakmicu vratio Bruno Petković golčinom iz slobodnog udarca u 75, minuti pri vodstvu domaćih

Do te 75. minute Rijeka je imala vodstvo od 1:0 i tri boda na 'računu', ali sve se promijenilo u sekundi. Radeljić je napravio prekršaj na Bruni Petkoviću i dobio je žuti karton. A koji trenutak kasnije Petković je namjestio loptu na 25 metara po sredini gola i majstorski je prebacio živi zid te pospremio loptu u stilu Cristiana Ronalda u gornji desni kut nemoćnog golmana domaćih Nediljka Labrovića.

Ovakve golove kroz povijest su postizali velikani poput Platinija, Ronaldinha, Beckhama i drugih. Nakon tog gola Dinamo je zaigrao na sve ili ništa. Pred kraj utakmice, u 89. minuti, Hoxha se sjurio u šesnaesterac i majstorski je pogodio za 2:1 i veliku pobjedu Dinama. Možda i vrijednu titule prvaka.