velika fešta

Sesvete se za rođendan počastile pobjedom protiv Dinama; 'modri' pod opsadom navijača

01.05.2024 u 20:03

Nogometaši Dinama su prijateljskom utakmicom protiv NK Sesveta uveličali 15. rođendan kluba. I baš su kao pravi čestitari darovali domaćine koji su na kraju slavili 1:0. No, prava je fešta bila uoči utakmice kad su se zvijezde Dinama družile s navijačima iz Sesveta

Nogometni klub Sesvete proslavio je 15 godina postojanja, a veliku je feštu u Sesvetama uveličao Dinamo.

Prijateljsku utakmicu između drugoligaša Sesveta i 'modrih' na stadionu Sv. Josipa Radnika pratilo je više od 2000 navijača. Utakmica se igrala dva puta po 40 minuta, treba napomenuti kako su prvotimci Dinama ostali na tribinama, a priliku su dobili igrači iz drugog plana te juniori.

• +25
Prijateljska utakmica Radnik Sesvete - Dinamo povodom proslave 15 godina NK Radnik Sesvete 1.5.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL

Dinamo se na kraju pokazao kao dobar gost jer domaćin slavljenik je na kraju slavio 1:0 golom Matića u 70. minuti.

Jasno je da su Petković, Ademi, Baturina i ostali 'modri' prvotimci praktički cijelo vrijeme bili pod 'opsadom' navijača u Sesvetama. 'Palo' je na stotine zajedničkih fotki, autogrami su se dijelili na sve strane i na sve što se našlo pod rukom...

• +15
Navijači uoči utakmice Dinamo - Sesvete, 1.5.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Matija Habljak/PIXSELL

'Drago mi je što smo mogli uveličati dan kluba Sesveta, posebno u kontekstu da smo ja i moji trenerski suradnici i prijatelji upravo iz Sesveta započeli trenerski put. Zbog utakmice u Rijeci nisu mogli igrati prvotimci, ali najvažnije je da smo mogli još jednom pozdraviti i zahvaliti na podršci našim mnogobrojnim navijačima', rekao je nekadašnji trener Sesveta, a danas prvi strateg Dinama Sergej Jakirović.