BAJKA HOFFENHEIMA

Kramarić heroj Bundeslige: Golovi vrijedni najvećeg uspjeha u povijesti kluba!

31.03.2017 u 22:29

U derbiju 26. kola Bundeslige Andrej Kramarić zabio je dva pogotka, a njegov Hoffenheim pobijedio je u gostima 3:1 Herthu i tako se jako približio osiguranju nastupa u Ligi prvaka sljedeće sezone...

U dvoboju četvrte i pete momčadi njemačkog prvenstva Nagelsmannova družina stigla je vjerojatno do ključnog trijumfa sezone i otišla na prednost +8 u odnosu na rivala što joj gotovo jamči nastup u Ligi prvaka sljedećeg ljeta.

Junak velike pobjede Hoffenheima kod Herthe bio je naš Andrej Kramarić koji je s dva pogotka najzaslužniji za preokret na utakmici. Prvog je zabio iz penala u 39. minuti za 1:1, da bi u 87. minuti potvrdio pobjedu gostiju svojim drugim golom.

Kramarić je tako stigao do 11 postignutih golova u Bundesligi ove sezone, a Hoffenheim ne samo što je pobjegao Herthi, već je preskočio i Borussiju Dortmund te ulazi u borbu za treće mjesto koje izravno vodi u grupnu fazu elitnog klupskog nogometnog natjecanja...