SILVIJO ČABRAJA

Bacio je na koljena nedodirljivu Rijeku pa izjavio: Mogli smo ih unakaziti

29.04.2024 u 05:55

Lokomotiva je sjajnom igrom protiv Rijeke kumovala smjeni na vrhu ljestvice SuperSport HNL-a. Evo što je nakon pobjede 3:1 rekao trener Lokosa Silvijo Čabraja

Lokomotiva je postigla dva pogotka krajem prvog dijela, a strijelci su bili Robert Mudražija u 37. i Marin Šotiček u 43. minuti. U sudačkoj nadoknadi, u 96. minuti, Šotiček se drugi put upisao u strijelce. Jedini gol za Rijeku dao je Jorge Obregon u 67. minuti.

Nakon utakmice, medijima se obratio domaći trener, Silvijo Čabraja:

'Sretni smo, zadovoljni. Čitavu sezonu nismo mogli dobiti Rijeku, danas smo ih dobili. Mogli smo ih čak i unakaziti. Nisu nam stvorili neke veće prilike. Imamo problem na špici, roster je takav kakav je pa nam moraju igrati igrači kojima to nije primarna pozicija, ali evo, Kastrati je dobro odigrao', rekao je strateg igre zagrebačkog kluba pa najavio važnu utakmicu s Osijekom s izravnim konkurentom za četvrto mjesto.